• Головна
  • Піднявся тиск в котлі: чи є якісь дієві методи, що допоможуть впоратися з цим?
Новини компаній
09:00, 2 лютого

Піднявся тиск в котлі: чи є якісь дієві методи, що допоможуть впоратися з цим?

Новини компаній

Для того аби забезпечувати ефективне опалення приміщень в холодну пору року сьогодні на ринку реалізується безліч пристроїв та є ще більше різноманітних способів. Найбільш зручним та економним варіантом є саме опалювальні системи, в конструкції яких використовується котел.

Він здатен не тільки самостійним чином нагрівати будь-які кімнати, а й також на потрібному рівні підтримувати заданий показник температури. Але мало придбати такий котел. Необхідно ще й вчасно та правильно його обслуговувати та в разі, наприклад, коли піднявся тиск в котлі, вміти щось з цим терміново зробити?

Піднявся тиск в котлі: чи є якісь дієві методи, що допоможуть впоратися з цим?, фото-1

Чому контролювати тиск в опалювальній системі – важливо?

Для початку не забуваймо про те, що від тиску в котлі буде залежати якість функціонування опалювальної системи та ефективність опалення з терміном служби цього пристрою. Котел вважається центральним елементом будь-якої системи опалення. Він забезпечить ефективний нагрів та подальше перенесення по трубах тепла. Якщо тиск в котлові недостатній, ні про який ефективний нагрів приміщення не може і мова іти.

Своєю чергою через перепад можуть бути будь-які проблеми в роботі котла та в роботі інших компонентів загальної системи. Надто високий тиск також призводить до пошкодження обладнання та подальших витоків. Це також вкрай небажано. Саме тому варто регулярно контролювати та скидати тиск в котлі. Це все і є важливими аспектами гарантії комфортного та безпечного функціонування системи опалення у будь-якому з будинків.

Якщо детальніше розглядати причини підняття тиску в котлі, то в їх переліку фахівці обов'язково радять не забувати про наступні:

  • систему опалення не так давно запустили;
  • система опалення перезаповнена водою, що тимчасово підвищує показники;
  • несправність клапана безпеки;
  • тріщини з дефектами на корпусі теплообмінника під час інтенсивних навантажень;
  • засмічення радіаторів чи труб і інших компонентів системи;
  • невірно налаштований насос.

Ознаки підвищеного тиску у котлі

Щоб зрозуміти, що в котлі на даний момент підвищений тиск, слід звертати увагу на кілька характерних моментів. Це можуть бути характерні звуки, наприклад, шум зі свистом чи навіть стукіт, що зазвичай для працюючого котла не присутні. Також важливо спостерігати за станом розширювального бака. Це спостереження теж може бути доволі інформативне. Якщо такий бак переповнений, обов'язково продумайте скидання тиску у газовому котлі. Не забувайте про те, що якщо у системі сильно збільшений тиск, аварійний клапан буде викидати пару або воду. Завдяки вірному регулюванню тиску води в газових котлах ви зможете зберігати будь-яке обладнання від пошкоджень з серйозними поломками.

У вас залишилися якісь інші питання? Хочете більше дізнатися про зниження тиску в газовому котлі та двоконтурному котлі? В такому випадку обов'язково звертайтеся до фахівців компанії Венкон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...