Новини компаній
11:00, Сьогодні
Парники та міні-теплиці – як користуватись?
Новини компаній
AgreeMarket - парники та міні теплиці
Попит на міні-парники для вирощування розсади збільшується, що обумовлено їхньою ефективністю. Багато дачників самостійно розміщують на своїй ділянці готові конструкції, розраховуючи на щедрий урожай. У вік сучасних технологій можна купити будь-що, але краще, сконструювати парники самостійно. Щоб заощадити, рекомендується купити парники від виробника.
Міні-теплиця працює за принципом створення парникового ефекту, що дає змогу забезпечити підтримку комфортних умов для рослин. Але недостатньо просто встановити парник, тому що потрібно розібратися, як ним користуватися. Сама конструкція не передбачає обігріву, а її експлуатація проводиться лише у зазначений часовий проміжок. Перш ніж купити парник, пропонуємо детальніше розібратися з його особливостями.
Які є міні-теплиці?
Як таких критеріїв немає, оскільки фантазія інженерів у цьому питанні не обмежена. Але, можна виділити кілька типів, залежно від призначення:
- Для пророщування насіння – класичне рішення, яке передбачає дерев'яні ящики зі скляним захистом та плівкою;
- Міні-теплиця, яка зверху накривається тепличною плівкою.
- Краплинні теплиці
- Міні-теплиця «ПарничОк», яка зверху накривається спанбондом. Для кріплення застосовуються дуги із металу, які мають ізоляцію у вигляді ПВХ. Це дозволяє виключити корозію та забезпечити тривалий термін експлуатації. Купити міні-теплицю представленого типу - універсальне рішення для садівника;
По суті, міні-парники застосовуються для швидкого та ефективного вирощування розсади. Маючи таку конструкцію, ви гарантовано отримаєте врожай. Ціна парника буде залежати від його типу.
AgreeMarket - парники та міні теплиці, як користуватись?
Де розмістити парник?
Міні-теплиця – те, від чого не відмовиться жоден дачник. Але для отримання бажаного результату потрібно правильно підібрати місце установки. Для цього треба дотримуватися правил:
1. Знайдіть рівну місцевість. Потрібно, щоб ґрунт мав однакову структуру, і не був перезволожений;
2. Біля парника не повинно бути високих дерев або кущів, оскільки вони можуть перешкоджати попаданню сонця;
3. Ставити парник потрібно на ділянці, де не буде протягу. При впливі холодного потоку повітря, прогріти внутрішній простір буде складно;
4. Візьміть до уваги близькість до джерела поливу. Чим ближче він буде, тим простіше буде догляд за рослинами;
5. Конструкція повинна встановлюватись з півночі на південь. Це дозволить забезпечити попадання сонця на обидві частини парника;
6. Якщо на ділянці немає сонячного місця, потрібно підібрати зону, на яку сонце потраплятиме вранці. Для правильного фотосинтезу рослинам потрібне сонячне світло у першій половині дня.
Парник з агроволокна, розташований у правильному місці – найкращий помічник для вирощування розсади в комфортних умовах.
Особливості використання теплиці
Вирощування розсади та одержання гарного врожаю гарантуються при правильній експлуатації конструкції. Вам потрібно дотримуватися: її розташування, регулярності поливу та правильності посіву. Звичайно ж, важлива пора року, тому що парники використовуються виключно помісячно, але не на постійній основі. Залежно від того, які рослини вам потрібно виростити, і які вимоги вони мають до мікроклімату, експлуатація парника буде відрізнятися. Ціна міні-теплиць доступна, незважаючи на практичність використання.
Причини популярності агроволокна у господарстві
Багато дачників віддають перевагу цьому матеріалу для зведення конструкції для захисту рослин, оскільки він пропускає повітря і підтримує оптимальну температуру. Він не втрачає якості протягом усього терміну експлуатації. Купити парник з агроволокна – оптимальне рішення як для невеликої ділянки. Цей укривний матеріал для рослин порадує ефективністю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Парники та міні-теплиці – як користуватись?
Новини компаній
11:00
16:28
Вчора
21:48
20 грудня
ТОП новини
live comments feed...