Новини компаній
10:33, 29 жовтня 2022 р.
Особливості охорони квартир: з яких пристроїв складається сигналізація
Новини компаній
Домофон, відеодомофон чи проста сигналізація є стандартом у 2022 році. Однак, якщо монтаж установок на етапі будівництва помешкання не є проблемою, проведення робіт у готовому може викликати труднощі. Ступінь їх складності багато в чому залежить від типу пристроїв, що вибираються клієнтами. Однак в місті харьков охрана квартир від компанії «Охорона та Безпека» — це номер один, яка надає послуги на сигналізацію найвищого класу. Яка б ситуація не була у вас, звертайтеся за консультацією до спеціалістів.
Які функції (відео) домофона та системи сигналізації
Сьогодні замість дзвінка на воротах встановлюють домофон або відеодомофон — ці пристрої дозволяють вести розмову і навіть спостерігати за людиною. Додатково — дистанційне відкриття входу на територію, тому не доведеться виходити на вулицю, щоб впустити гостя. У ситуації, коли з вікон будівлі не видно, хто стоїть перед брамою, краще зупинити вибір на відеодомофоні.
Безпеку також гарантують пристрої для сигналізації. Вони можуть реагувати на спроби відчинити/зламати двері, вікна, ворота гаража, розбити скло, пересуватися територією, спроби пошкодити/знищити елементи системи. Їх першорядним завданням є стримування. Установка сповіщає сусідів або подає сигнал до охоронної агенції, позбавляючи грабіжників свободи дій та обмежуючи час перебування в пограбованому будинку. Добре підготовлений злодій проб'є будь-яку механічну перешкоду (двері, вікно, рольставні), це лише питання часу. Цей час у нього повинні відібрати виюча сирена або патруль, надісланий з охоронного агентства. Правильно спланована система реагуватиме й на інші небезпечні події, такі як затоплення або витік газу. Крім того, забезпечить домочадців віддаленим переглядом зображення з камер.
Захист оселі на етапі ремонту
Капітальний ремонт будівлі — гарна можливість підвищити безпеку. Якщо роботи включають заміну електропроводки та оновлення внутрішньої штукатурки, то також без проблем можна встановити й електронні пристрої — починаючи з домофона/відеодомофону і закінчуючи системою сигналізації, здатної охопити як внутрішні приміщення, так і околиці. Дротові системи (найпопулярніші) вимагають кування штукатурки або перекопування газону. Встановлення системи також можливе без необхідності руйнування стін або садового фальцю, якщо використовуються бездротові аналоги.
На що звернути увагу при виборі домофона?
Найчастіше використовуються аналогові пристрої, але варто подумати про покупку цифрового обладнання. Воно дозволить зручно відчинити двері без використання ключа, натиснувши запрограмований код на клавіатурі. Цифрові версії зазвичай використовують у багатоквартирних будинках, оскільки вони дозволяють підключати кілька блоків, встановлюючи 2-3 переговорні пристрої на різних поверхах.
Найдешевші відеодомофони мають чорно-білі РК-екрани та базові функції. Більш просунуті моделі мають наступні характеристики:
- доступ до журналу дзвінків;
- опція запису відео та звуку, яка активується після натискання кнопки дзвінка або після виявлення руху перед входом;
- керування воротами гаража, вхідними дверима або освітленням;
- камера нічного бачення, яка навіть у темний час доби забезпечить контроль за тим, що відбувається;
- перенаправляють сигнал із домофона на мобільний телефон. Це практичне рішення, особливо коли домочадців немає вдома.
Найпростіші домофони працюють у поперемінній системі, яка називається симплексною — коли людина, яка стоїть перед воротами, каже, тій, хто в домі, може тільки слухати, і навпаки. У дуплексній системі обидва можуть говорити одночасно. Тож варто купувати якісну техніку солідної марки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
live comments feed...