
15:48, 1 квітня 2021 р.
Поліція Краматорська проводить розслідування відносно колишніх найманців «ДНР»

З початку року відносно 13 краматорчан відкрито кримінальні провадження за участь у незаконному збройному формуванні «ДНР», шість з яких спрямовано до суду.
У березні до Краматорського районного управління поліції звернулося двоє чоловіків з добровільною заявою про участь в 2014 році на території міста Краматорськ у незаконних озброєних формуваннях.
Слідство встановило, що один з вступивши в 2014 році до лав НЗФ «ДНР» запропонував своєму другу приєднатися до «служби». Найманці працювали на блок-посту біля місцевого виконкому і здійснювали контрольно-пропускний режим.
Наразі поліцейські перевіряють чоловіків на причетність до вчинення тяжких злочинів під час перебування в НЗФ.
Нагадаємо, згідно з ч.6 ст. 260 Кримінального кодексу України, особа, яка перебувала у складі збройних формувань, добровільно вийшла з них та повідомила про це органам державної влади, звільняється від кримінальної відповідальності.
Аби почати нове життя, без постійних переховувань та страху, потрібно звернутися до поліції за номером 050-988-05-93 або 102.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:15
Вчора
16:31
5 травня
11:50
5 травня
live comments feed...