У кожного майстра лешмейкера є не тільки клей і палетки зі штучними волосками, а має бути досить велика кількість засобів, безпосередньо необхідних як для підготовки вій клієнта до процедури нарощування, так і для її виконання. Серед них обов'язково є один або кілька видів ремуверів, який використовується при процедурі зняття вій.

Види ремуверів для вій

Ремувер для вій має свої різновиди, а саме:

  • Рідкі. Засоби хоча рідкі, але економічні, але пам’ятайте про безпеку, оскільки вони можуть потрапити в очі, що призведе до подразнення та опіків сітківки.
  • Кремові. Засоби з густою консистенцією зручні і безпечні у використанні, але вимагають більшої витримки. Щоб видалити вії, необхідно потримати засіб не менше 15 хвилин.
  • Гелеві. Найкращий вибір для видалення мікроволокон з точки зору швидкості, якості та безпеки. Незалежно від того, яка грунтовка або клей для вій використовувалися при нарощуванні, гелеподібна речовина розчиняє матеріал дуже швидко, роблячи зняття комфортним і малотравматичним.

Переваги гелевого засобу для зняття вій

Сьогодні фахівці в салонах краси віддають перевагу гелевим засобам для зняття вій, грунтуючись на таких властивостях продукту:

1. Просте нанесення. Гелеподібна речовина має наноситися на край ваших повік, не буде розтікатися і не вимагатиме постійної корекції.

2. Ефективне розчинення будь-якого клею і, як наслідок, швидке зняття нарощених вій. Сучасні засоби діють за 10-20 секунд, тому можете позбутися від зламаних мікроволокон, не втрачаючи часу.

3. Спокійна дія. Гелевий матеріал не потрібно втирати, відповідно, не пошкоджується шкіра і не ламаються натуральні вії.

4. Економічно. Завдяки щільності матеріал витрачається невеликими порціями, яких вистачає на кілька процедур.

Інструкція по застосуванню ремувера

Із засобами щільної текстури працювати дуже легко. Можна розглянути особливості їх використання:

  • Необхідно набрати невелику кількість засобів на мікробраш;
  • Далі слід ретельно обробити ремувером область, де планується видалення (наносити його слід тільки на вії, не потрапляючи на шкіру повік);
  • За допомогою пінцета після 3-4 хвилин впливу штучні волоски слід видалити;
  • Сам препарат разом із залишками клею слід видалити сухим мікро-пензликом;
  • Щоб очистити повіки клієнта, потрібно скористатися вологим ватним диском.

Гелеві та кремові засоби не розтікаються, тому процедура з ними максимально комфортна як для майстра, так і для кожного з його гостей. Майстрам рекомендується проінформувати клієнта про те, що таке ремувер і чому з його допомогою необхідно зробити зняття. Деякі дівчата намагаються зняти штучні вії самостійно в домашніх умовах, щоб заощадити час і гроші. У кращому випадку вони наносять різні масла або жирні креми і намагаються таким чином розтопити клей, а в гіршому - просто виривають їх разом з натуральними. Якщо терміново потрібно зробити зняття в домашніх умовах і не має часу чекати прийому у майстра, можна порадити це зробити за допомогою професійного простого у використанні ремувера.