Життя жінки змінюється назавжди, коли вона чує радісну новину про те, що у неї скоро з’явиться малюк. Тепер в зоні її відповідальності не тільки вона сама, а ще й майбутня дитина. З’являються нові звички, уподобання і, звичайно ж, змінюється форма тіла. В цьому матеріалі ми відповімо на питання, яке спантеличує багатьох вагітних: коли саме настає час купити одяг для вагітних та як його вибрати.

Перший триместр вагітності

У цей час метаморфози в організмі вагітної майже непомітні. Єдине, що може відчути майбутня мама – невеликі зміни в розмірі грудей. Немає нагальної потреби купувати спеціальний одяг у першому триместрі. Вистачить ваших звичайних речей, при цьому варто уникати взуття на високих підборах, занадто вузьких джинсів та суконь, що обтягують.

Одяг повинен відповідати погодним умовам. Будь-які хвороби небажані, оскільки є досить великий список заборонених ліків.

Другий триместр вагітності

Чудова можливість вперше оновити свій гардероб. Саме зараз жінка починає відчувати дискомфорт у своїх речах; починаючи з третього місяця, форма тіла стрімко змінюється. Груди набухають, живіт швидко росте, з’являються набряки.

Не варто закуповувати одяг відразу на всі наступні місяці. Краще придбати новий одяг поступово. Одяг, який ви обираєте, повинен бути зручним та досить вільним, щоб не тиснути на живіт і груди. Це можуть бути вільні туніки, сукні із завищеною талією чи на запах, вільні кофтинки на ґудзиках, зручні легінси чи джинси, комбінезони чи сарафани. Штани та спідниці з регульованою еластичною талією заслуговують на увагу, оскільки їх можна носити протягом усієї вагітності. Вибирайте натуральні, м'які тканини, такі як трикотаж, бавовна, шовк та ситець.

Третій триместр вагітності

Ваш живіт росте, ви ходите по-іншому, ви більш схильні до задишки та пітливості. Одяг, який був зручним ще пару тижнів тому, починає тиснути, збиватися та випирати під час ходьби. Це означає, що настав час знову оновити гардероб. Головна вимога при виборі одягу – щоб він зручно сидів та не доставляв дискомфорту. Він не повинен сковувати дихання, колоти чи подразнювати шкіру. Не купуйте занадто тісний одяг, адже навіть після їжі ви можете відчути різницю в розмірах свого живота.

Тут варто виділити бюстгальтери для годування, які можна одягати й після пологів. Такі "приховані" бюстгальтери також можуть допомогти, якщо у вас виробляється молозиво. Завдяки знімним вкладкам, вагітні жінки можуть швидко пристосуватися до такої ситуації.

І пам'ятайте, не важливо що це за одяг, будь то нічна сорочка чи сукня, він має приносити задоволення, бути зручним в носінні та приємним до шкіри. Не відмовляйте собі в задоволенні одягнути щось яскраве та красиве на будь-якому терміні вагітності.

https://jenis.ua