Пневматичні пістолети користуються неабиякою популярністю серед українців. Вони прості у використанні, виробляються в реалістичному дизайні (більшість моделей копіюють форму реальної вогнепальної зброї) і коштують недорого. Використовуються пневмати для розважальної стрільби (плінкінгу), тренувань, самооборони та навіть полювання. Однак, перш ніж купити пневмат, варто розібратися з його механізмом. Оптимальним варіантом у плані експлуатаційних характеристик вважаються мультикомпресійні моделі, про які ми зараз розповімо.

Як працює мультикомпресійна пневматика?

Пневматична зброя мультикомпресійного типу вважається найсучаснішою серед кількох повітряних механізмів. Особливість такої зброї полягає у наступних моментах:

  • основою механізму є місткість, у яку закачується повітря;
  • у момент стиснення повітря в місткості накопичується енергія;
  • натискання спускового гачка відкривається клапан;
  • стиснене повітря проходить через клапан і з силою виштовхує кульку.

Примітно, що мультикомпресіонки випускаються у багатозарядному та однозарядному виконанні. На відміну від тієї ж пружинно-поршневої пневматики, стрілець сам регулює потужність пострілу. Чим більше повітря він закачує в резервуар, тим більший тиск буде чинитися на кулю.

Широкий вибір такої пневматичної зброї, а також моделі з іншими механізмами ви зможете знайти в інтернет-магазині ONE-CLICK. Там же можна замовити витратні матеріали та комплектуючі деталі для пневматики.

Плюси мультикомпресійних пневматичних пістолетів

До переваг такої повітряної зброї відносять наступне:

  • ви самі регулюєте потужність зброї залежно від переваг та сфери експлуатації пістолета;
  • ви зможете уникнути додаткових витрат на купівлю балонів зі стисненим газом, як у випадку із газобалонною пневматикою;
  • потужність пострілу зберігається за будь-якої температури повітря;
  • мультикомпресійні моделі відрізняються мінімальною віддачею під час пострілу.

Мінус у такого механізму один – вам доведеться постійно підкачувати повітря в резервуар. Однак ці втрати часу не зрівняються із затримками, які спостерігаються між пострілами з ППП або втратою потужності у випадку з використанням газобалонних моделей.