Улюблений посуд завжди буде чистим, якщо правильно підібрати миючий засіб. В інтернет-магазині ta-da.ua, в розділі засоби для миття кухні представлені десятки найменувань побутової хімії для миття посуду. Як вибрати склад, який краще за інших впорається з жиром або залишками їжі, не висушить шкіру рук і буде повністю безпечним для здоров'я?
Пройшовши за посиланням https://ta-da.ua/products/category/1104647 ви зможете ознайомитеся з широким вибором миючих засобів для кухні та замовити доставку по супермаркетах!
Базові критерії вибору
Гарний засіб для миття посуду витрачається ощадливо, добре відмиває посуд навіть за відсутності гарячої води, приємно пахне. А ще коштує зовсім недорого – і купівля чергового флакона не завдасть шкоди сімейному бюджету. Вигідно придбати засоби для кухні можна за посиланням https://ta-da.ua/!
На першому місці: безпека
Скільки господарок, стільки й думок. Хтось віддає перевагу густим гелям, інші – миючі порошки. У тієї та іншої побутової хімії є свої плюси та мінуси.
Харчова сода. Зарекомендувала себе як універсальний помічник. Не містить шкідливих для здоров'я компонентів, може використовуватися для миття дитячого посуду або мисок тварин. Повністю змивається водою. Погано справляється з жиром та складними забрудненнями.
Господарське мило (рідке або шматкове) – буквально на очах роз'їдає жир, залишає чистий, «скриплячий» посуд. Небезпечно для людини через вміст лугів у складі сильно сушить шкіру рук. Може спровокувати дерматит чи алергічні реакції.
Рідкі засоби для миття посуду. Легко наносяться на губку, добре піняться. Здатні відмити жир чи сильні забруднення. Деякі виробники випускають флакони з пом'якшувальними добавками, які зволожують та захищають шкіру рук.
Порошки. Добре чистять та полірують столові прилади, можуть використовуватись для раковини, плити, поверхонь столу. Погано дозуються, розпорошуються у повітря, що може викликати алергічну реакцію.
Не така важлива форма миючого засобу, головне – звернути увагу на склад. Різні торгові марки пропонують сотні барвистих флаконів: тут і "біо", і "еко", і "ультра" кошти, що обіцяють сліпучий результат і турботу про шкіру. Кому можна довіряти?
ПАР (поверхнево-активні речовини) – головні «трудівники» будь-якого миючого засобу. Саме від їхньої концентрації залежить, наскільки швидко побутова хімія впорається з жиром та брудом.
Згущувачі допомагають знизити витрату - чим рідина густіша, тим простіше її дозувати.
Рослинні екстракти, олії – захищають та зволожують шкіру.
Антибактеріальні добавки очищають посуд від шкідливих бактерій та вірусів.
Консерванти, стабілізатори збільшують термін придатності засобів.