Купівля автівки швидкої допомоги - це велика інвестиція, яка може бути напруженим процесом, пов'язаним із багатьма питаннями. У той час як деякі організації купують новий автомобіль служби екстреної допомоги щороку або два, іншим може знадобитися десятиліття або більше, перш ніж замінити або відремонтувати автомобіль екстреної допомоги, і за цей час багато що може змінитися.

У вас можуть бути побоювання щодо ціни або того, як довго прослужить нова машина швидкої допомоги. Або ви можете не знати, який тип швидкої допомоги підходить для потреб вашої організації, або скільки часу знадобиться, перш ніж буде доставлена ​​машина швидкої допомоги, виготовлена ​​за індивідуальним замовленням. У вас також можуть виникнути дуже практичні питання, наприклад, як довго має працювати машина швидкої допомоги, чи є центральні сервісні центри, які допоможуть з технічним обслуговуванням та продовжать термін служби автомобіля.

Розбивка ключових аспектів цього рішення на більш керовані критерії врешті-решт допоможе вам прийняти більш обґрунтоване рішення про покупку. Ось деякі з важливих міркувань, які слід враховувати, щоб бути впевненішими в тому, що ви отримуєте правильний автомобіль швидкої і найкраще використовуєте свої ресурси.

Типи автомобілів Швидкої допомоги

Існує кілька типів автомобілів швидкої допомоги, які використовуються в залежності від потреб та умов роботи. Згідно з ДСТУ EN 1789:2019, в Україні, автомобілі швидкої допомоги поділяються на такі типи:

  • Тип А — автомобіль швидкої медичної допомоги, розроблений та обладнаний для транспортування пацієнтів, у стані яких не передбачають змін, що можуть призвести до переходу в стан екстрених пацієнтів. Тип А1 відрізняється від типу А2 тим, що останній призначений для транспортування одного чи більше пацієнтів (на ношах та/або кріслі (кріслах)).
  • Тип В — автомобіль екстреної швидкої медичної допомоги, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, здійснення основного медичного догляду та нагляду за ними.
  • Тип С — реанімобіль, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, здійснення ускладненого догляду та нагляду за ними.

Шість факторів які треба враховувати

Основна мета автомобілів швидкої допомоги полягає в тому, щоб оперативно надавати медичну допомогу та транспортувати хворих або поранених осіб до лікарень. Якщо ви плануєте придбати автомобіль швидкої допомоги, слід враховувати такі важливі фактори:

  • Об'єм і розмір - важливо вибрати автомобіль, який має достатньо місця для перевезення хворих або поранених осіб, а також обладнання і медичного персоналу.
  • Безпека - автомобіль повинен бути оснащений спеціальним обладнанням для безпечного перевезення пацієнтів, яке в свою чергу має надійне кріплення в медичному салоні.
  • Спеціальне обладнання - важливо, щоб автомобіль мав необхідне медичне обладнання для надання допомоги на місці події або в процесі транспортування до лікарні.
  • Потужність двигуна - автомобіль швидкої допомоги повинен мати потужний двигун, щоб забезпечити швидкий рух на дорозі та в надзвичайних ситуаціях.
  • Сигналізація та маркування - важливо, щоб автомобіль мав спеціальну сигналізацію та маркування, що дозволяє їм швидко та безпечно просуватися на дорозі.
  • Обслуговування та технічна підтримка - важливо, щоб автомобіль був регулярно обслуговуваний та мав доступ до технічної підтримки, оскільки надзвичайні ситуації можуть виникати в будь-який час, але відповідне обладнання та техніка мають завжди бути готові до дії.

Висновок

Ми розглянули – «Шість важливих факторів, які слід враховувати при покупці Авто» надається корисна інформація для тих, хто замислюється про покупку автомобіля швидкої допомоги. Враховуючи різні типи автомобілів швидкої допомоги, необхідність в забезпеченні комфорту пацієнтів, вартість та термін служби, стаття розглядає ключові аспекти, які необхідно врахувати перед придбанням автомобіля. Завдяки такому підходу до придбання авто можна зробити більш обґрунтоване рішення, що допоможе ефективніше використовувати ресурси та забезпечити більш високий рівень безпеки при транспортуванні пацієнтів.