Давно минули ті часи, коли для створення комп'ютерного клубу було достатньо встановлення в ряд звичайної техніки на примітивних столах у комплекті з офісними кріслами. Зараз це перейшо на новий рівень тепер подібний заклад – окремий простір, кіберзона яка збирає під своїм дахом спільноту однодумців. Ділимося порадам, як створити інтер'єр, в якому геймеру захочеться залишитися жити.
Відпрацьовуємо простір
- Вітається відкритий простір із зонуванням, де основне місце відводиться гравцям.
- Бажано розміщення окремих острівців, орієнтованих на певний тип гри, де розміщуються спеціальні геймерські крісла, монітори, консолі, аксесуари, маніпулятори.
- Столи мають бути широкими, з можливістю регулювання.
- Окремо розташовуються стрімерська та зона для гри консолями, наприклад Playstation.
- Якщо хочете залучити справжніх професіоналів – розмістіть невелику арену, де могли б проходити змагання, не зайвим буде VIP-зал.
Поради щодо оздоблення
- Враховуючи те, що гравці проводять багато часу за столом, обов'язково потрібно обміркувати місце відпочинку з баром, коротким ходовим меню. Тут геймерські крісла замінюють пуфами, м'якими куточками та комфортабельними диванами.
- У комп'ютерному клубі практично не зустрінеш натурального освітлення, адже воно може стати на заваді видимості на екрані. Вітається приглушене освітлення за допомогою LED-підсвічування, неонових ламп, світлодіодних стрічок з установкою на різних рівнях – стелі, стінах, в окантовці кутів та меблів, на підлозі та сцені.
- Враховуючи тьмяність світла, тривале перебування на одному місці, потрібно пропрацювати систему повітроводів, вентиляцію, мікроклімат, кондиціонер. Так як у погано провітрюваному, жаркому або навпаки холодному приміщенні значно падає концентрація та швидкість реакції.
- Зазвичай у кіберзоні, орієнтованій під консольні ігри встановлюють дивани, Bean Bag, але у відвідувача має бути можливість замінити їх на геймерські крісла, це варто мати на увазі та закупити їх із запасом.
- На стінах можна провести звукоізоляцію, щоб нічого не відволікало від геймплею.
- Дизайн і загальна концепція повинні значно виділятися серед інших подібних закладів, намагайтеся відійти від стереотипів у вигляді чорних стін, графіті, що світяться, і столів, розташованих у ряд.
- Саме приміщення вибирайте досить просторим, щоб не було відчуття, що всі сидять у залі, чекаючи на прибуття потяга.
І, звичайно, сама комплектація техніки - вона повинна бути найсучаснішою, починаючи від вигнутого монітора, продовжуючи найпотужнішим системником, мишки або консолі зі швидким відгуком, клавіатури що підсвічується, вільного доступу до портів.
Продумайте кібер-рай для геймера та комп'ютерний клуб ніколи не буде порожнім.
Джерело: https://nowystyl.ua/