У наші дні такий вид нарощування вважається одним з найпопулярніших способів отримати міцні, красиві, а головне довгі нігті. Такий вид послуг стане у нагоді людям, які хочуть подовжити натуральний ніготь. Ця техніка нарощування може стати для вас справжнім порятунком, але перед цим краще розібратися в її сильних і слабких сторонах. Гель для нарощування нігтів дозволяє зробити манікюр, який може триматися до місяця. Що, в принципі, збігається з терміном, упродовж якого можна носити акрилові нігті. Але при цьому є думка, що вони так само як і акрил, можуть бути шкідливі. Розберімося, чи має це сенс.
Як виконується гелеве нарощування нігтів?
Як і перед проведенням будь-якого іншого манікюру, нігті потрібно підготувати до цього процесу. Для цього їх обробляють пилкою, чистять та полірують. Після цього на поверхню нігтьовою пластини наноситься базовий шар, гелевий праймер та верхнє покриття. Щоб шари могли висохнути використовують ультрафіолетові лампи. Далі вибирається штучна пластина необхідного розміру та на її внутрішню сторону наноситься шар гель лаку. Після цього пластина поміщається на справжній ніготь і далі знов тримається під ультрафіолетом.
Чим відрізняється від акрилу?
І гель, і акрил є популярними способами нарощування. Візуально вони являються доволі схожими один на інший. Та у випадку з гель лаком, кінчики будуть трохи легшими. Основна різниця полягає в щільності, процесі полімеризації та легкості зняття. Процес нарощування з гелем набагато швидший. Також при цьому немає сильних неприємних запахів. А завдяки тому, що не потрібно багато використовувати пилку – не буде постійного пилу у повітрі.
Зазвичай акрилові нігті більш тверді. Це означає що вони також будуть менш гнучкими, що збільшує шанс того, що вони зламаються. Окрім цього акриловий варіант є набагато більш шкідливим і для пластини нігтя і для навколишньої шкіри. Це пов’язано з тим, що при зніманні поверхні акрилові нігті потрібно замочувати в ацетоні, а потім ще й шліфувати. Останнє при занадто частому використані може стати причиною того, що нігті стануть більш тонкими.
Як довго тримається?
За словами експертів, термін носіння переважно буде залежати від того, як людина «носить нігті». У когось цей термін може становити всього два тижні, а хтось може спокійно проносити й чотири тижні, і п’ять. І зробити повторний манікюр тільки тому, що ніготь вже занадто сильно виріс і манікюр виглядає не так гарно. Якщо ви хочете, щоб покриття залишалось привабливим максимально довгий термін, потрібно використовувати виключно якісні матеріали, наприклад, такі як лінійка Kodi Professional.
Як проходить зняття такого нарощування
Слід враховувати, що при неправильному видаленні, гелеві нігті можуть завдати шкоди здоров’ю. Саме тому цю процедуру краще довірити професіоналу, а не виконувати самостійно. Особливо, якщо у вас поки немає ще достатньо досвіду.
Для того, щоб зняти штучну частину, потрібно спочатку за допомогою пилки прибрати приблизно 85% покриття. Після чого гель, який залишається, просочують ацетоном, обертають фольгою та залишають на п’ятнадцять хвилин. Далі можна акуратно прибрати залишки і перейти до полірування натуральної поверхні нігтьової пластини. Загалом ця процедура займає від тридцяти до сорока п'яти хвилин.
Чи безпечний такий варіант нарощування?
Якщо ми говоримо про правильне нанесення та правильне зняття, то такий вид нарощування можна вважати найбільш безпечним. При такому способі на нігті впливає значно менша кількість агресивних хімічних речовин.