Чи вважаєте щотижневу поїздку в супермаркет рутиною? Вам нудно купувати одні й ті ж продукти знову і знову? Чи складно для вас знайти здорові і свіжі продукти? Якщо ви відповіли ствердно на будь-який з цих питань, прийшов час відвідати інтернет-ринок Шувар!
Різниця між покупками фермерських продуктів і покупкою їжі в продуктовому магазині
Різниця між покупками фермерських продуктів і покупкою їжі в найближчому продуктовому магазині може бути більше, ніж ви думаєте. Ви точно знаєте, звідки береться ваша їжа, що в ній і як її виробляють. Коли в останній раз ви знали, звідки були взяті яблука в вашому місцевому продуктовому супермаркеті, як вони були вирощені або коли були зібрані? Більшість продуктових супермаркетів є частиною набагато більших мереж, що нараховують сотні або навіть тисячі магазинів у різних містах. Через це споживачам складно точно знати, звідки походить продукція їх супермаркетів, або навіть з якого регіону вона поставляється. Однак, як правило, на більшості сільських ринків спостерігається зворотне, де відвідувачі зустрічаються з продавцями лицем до лиця, щоб дізнатися про свою продукцію, їх фермі і бізнесі, а також про місце їх розташування.
Придбання безпосередньо у постачальників приносить користь як фермерам, так і споживачам декількома способами:
1. Доставка безпосередньо виключає всіх «посередників», що обробляють продукцію з моменту її відправки з господарства до моменту доставки в продуктовий магазин. Інтернет-ринок Шувар підтримує ланцюжок «від ферми до столу» і усуває всі додаткові маніпуляції і час між збором і продажем.
2. Прямі закупівлі майже завжди створюють фермерам кращу фінансову віддачу від їхньої продукції. Це дозволяє зберігати конкурентоспроможність цін місцевих ринках, одночасно досягаючи успіху в сьогоднішньому світі, де як ніколи складно конкурувати з промислово розвиненим сільським господарством і великими корпораціями.
3. Продовольство з приватних господарств часто буває більш стиглим і свіжим. В Інтернет-ринку дуже серйозно ставляться до якості постачальників. Фахівці особисто відвідують кожну ферму і тестують товари, схвалені для продажу, гарантуючи виняткову якість. Роблячи покупки в місцевому продуктовому магазині, майже неможливо визначити, як довго фрукти, овочі і інше продовольство лежало на складі. Під час транспортування і в супермаркетах їжа може зберігатися кілька днів до моменту покупки. Це різкий контраст і зовсім інший процес в порівнянні з товарами, доступним на сільських ринках, які в багатьох випадках купуються протягом 24 годин після надходження в продаж.