У сучасному світі показники рухової активності людей не дуже радують. Кожного дня багато хто з нас проводить безліч часу в офісах, сидячі за комп'ютером. Потім приїхавши додому одразу ж лягають на улюблений диван. таким мінімум щоденної активності дуже згубно впливає на стан суглобів у будь-якому віці. Запам'ятайте, рух − це життя.
Бажаєте дізнатись показник своєї рухової активності? В таких випадках рекомендується пройти тест, котрий направлений на перевірку рухової активності. Сучасний тест на перевірку рухової активності допоможе дізнатись про те, що вам треба змінити у характері вашої щоденної активності, щоб спина та суглоби вас не турбували. Пройти тест ви зможете на сайті, у будь-який зручний для вас час, в режимі онлайн.
Рухова активність являє собою будь-яку форму руху, котра потребує енергії:
- заняття спортом;
- ходьба;
- фізична робота;
- фізичні вправи, тощо
Рухова активність може бути низькою, повільною, інтенсивною. На жаль малорухливий спосіб життя для багатьох людей стає нормою та згубно впливає на весь організм в цілому.
Якщо ви бажаєте мати здоровий та міцний організм − треба рухатись якомога більше та частіше. Не варто цілими днями сидіти або лежати на дивані. Відвідайте танцювальні гуртки, ходіть в походи, запишіться до спортивної секції, більше гуляйте по парках та скверах пішки.
Правильне навантаження просто необхідне для забезпечення нормальної життєдіяльності. Рухова активність не дає розвиватись атрофії м'язів.
Людське тіло розраховано на щоденне навантаження. І коли очікуваних навантажень не має, тіло починає скорочувати функції та зменшувати кількість працюючих волокон. В результаті м'язового голодування відбуваються страшні руйнівні зміни.
Наприклад, у багатьох працівників офісу, котрі мають сидячу роботу, дуже часто бувають проблеми з хребтом, також відбуваються застійні явища в органах малого таза, атрофуються м'язи ніг, тощо.
Деякі люди, бажаючи підвищити оцінку своєї рухової активності починають вимотувати себе у спортивних залах та майданчиках. Рухова активність це не знущання з себе до сьомого поту. Достатньо буде просто частіше гуляти пішки, їздити на велосипедах. Ранкові пробіжки також будуть гарно впливати на весь організм.
Рухова активність − це найголовніша умова підтримки здоров'я людини. Користь рухової активності доведена представниками природних наук. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті.