Відповідь буде простою: вікна з ПВХ плачуть, бо вони герметичні. Справа в тому, що випадання конденсату залежить від поєднання температури і вологості: чим менше охолоджена поверхню, чим менше вологість в приміщенні, тим менше шансів, що вікна «заплачуть».
Купити металопластикові вікна львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/) можна в нашому салоні вікон.
Зрозуміло, пластикові вікна тепліше звичайних. Але, якщо проходженню теплого повітря від батареї до склопакету заважає широкий підвіконня або, влаштована на ньому міні-оранжерея, то вікна будуть потіти. З іншого боку, герметичність пластикових вікон призводить до того, що в будинку, в першу чергу на кухні накопичується волога. Якщо раніше ця волога йшла природним шляхом через віконні щілини, то тепер завдяки сучасній фурнітурі пластикових вікон для цього існує система зимового провітрювання, яка дозволяє лише трохи послаблювати ущільнення так, щоб склопакети і все приміщення залишалися в режимі м'якою вентиляції. Також справі не зашкодить гарне провітрювання 2-3 рази в день, хвилин на 10-15. Також можна встановити віконний провітрювач львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/vikonnyy-provitryuvach/).
А висновок можна зробити такий: зловити точку роси можна тільки на графіку, але не при монтажі вікон з ПВХ. Єдиним приводом для серйозного занепокоєння повинна служити волога всередині склопакета: це говорить про те, що він не герметичний, його треба просто міняти.
Для створення затишку у вашому домі варто придбати рулонні штори день-ніч львів (http://vikna-dveri.lviv.ua/zhalyuzi/tkanniny-rolety/).
Вікна з ПВХ не збирають бруд, але, якщо все-таки прийшла пора їх помити, то для цього достатньо взяти просту м'яку тканину, змочену в звичайному мильному розчині. З іншого варто застосовувати тільки спеціальні миючі засоби для ПВХ без розчинників, ацетону або абразивних вкраплень.
Раз на півроку слід очищати ущільнювачі від бруду, втирати тальк або силіконове масло. Це збереже їх еластичними, здатними надійно затримувати вологу і вітер протягом багатьох років.