Трохи пізніше ніж просто фотодрук, з'явилися принтери для УФ фотодруку. На скло наносили спеціальну основу, наприклад, прозорий лак, а після охолодження на ньому друкували необхідний малюнок. Інший спосіб, це фотодрук на склі львів безпосередньо з використанням випалу фарб ультрафіолетом. Недоліком перших принтерів для фотодруку була невелика стійкість до хімічного та механічного впливу, адже для того, щоб дійсно закріпити зображення на склі, його потрібно обпалювати при температурі близько 600оС, а перші ультрафіолетові фарби змінювали свою структуру і колір вже при 100 оС.

Технології не стоять на місці, і наступним кроком у розвитку фотодруку на склі стала поява нанофарб. За своєю структурою вони нагадують УФ - фарби, але розмір частинок фарб настільки малий, що вони можуть проникати в мікропори на поверхні самого гладкого скла. Це дозволило відмовитися від використання лаку-основи, а також значно розширило передачу кольору і якість зображень щоб купити фотошпалери львів ціни. Друга відмінність полягала в структурі самої фарби – вона витримує більш високі температури, тому скло можна нагрівати майже до температури плавлення. При цьому фарба буквально проникає в його структуру, що робить зображення стійким до механічного і хімічного впливу.

Обладнання для фотодруку на склі

Технологія фотодруку по склу, нагадує принцип роботи струменевих принтерів. Головна відмінність в тому, що основа фіксується на станині, а блок з друкуючими головками переміщується уздовж неї. Основні параметри принтерів декорпринт львів для фотодруку – це формат, тобто максимальні розміри малюнка, і деталізація зображення. При друку на плівці принцип друку ідентичний звичайному принтеру, завдяки чому можливий друк на рулоні будь-якої довжини, а єдиним обмеженням розміру буде ширина смуги.