Купити магнезитові плити або ОСБ? Що таке магнезитова плита, з чого складається і для чого вона застосовується?
Основою і головною сполучною речовиною магнезитової плити є хлорид і оксид магнію. У процесі виробництва вони вступають у реакцію і утворюють особливо міцну речовину з кубічними кристалічними гратами, так звана цегла Сореля, відома професійним будівельникам, як магнезіальний цемент підвищеної водостійкісті. Він може витримувати тривалий вплив води і навіть відкритого вогню, і тому плити магнезиту, до подорожчання дерева і ОСБ плит, це є основним наповнювачем для протипожежних дверей, а сьогодні, коли дерево подорожчало, вони стали більш вигідною Альтернативою з багатьох напрямків будівництва.
Ціна магнезитової плити сьогодні дешевше ніж в ОСБ і застосовується вона зараз, не тільки в конструкціях, що піддаються впливу вологи і високих температур. "Цемент Сореля" значно перевершує за своїми характеристиками міцності портландцемент. В якості других інертних наповнювачів в складі плит використовується комбінація екологічно чистих матеріалів:
- Спучений перліт, який використовується в будівництві в якості тепло- і звукоізоляції, за своїм складом нагадує вулканічний пісок;
- Деревна тирса дрібних фракцій - надає магнезитовому листу додаткову пластичність;
- Для збільшення міцності кожна сторона магнезитової плити зміцнюється скловолокном, що дало їй другу назву - Стекломагнезітовий лист.
Купити магнезитові плити в Україні зі складу інтернет магазину Проком в Краматорську та Слов'янську можна в листах товщиною 8 мм і 10 мм. Товщину листів, які можна замовити для будівництва, ви можете уточнити, задав питання на сайті або зателефонувавши за телефонами, а ми розповімо вам докладніше про властивості матеріалу.
Таким чином використовуючи нові технології, ви отримуєте міцні, водостійкі, гнучкі і вогнестійкі листи придатні для застосування як у вигляді основи під теплу підлогу, так і для захисту конструкцій і приміщень від вогню і вологи. Та й ще магнезитова плита не схильна до гниття, на ній не поширюється грибок і в її складі є азбесту або формальдегідних смол, які застосовують зазвичай при виробництві багатьох інших будівельних матеріалів. За розмірами вони схожі на листи ОСБ або плити гіпсокартону, а за властивостями і характеристиками випереджають їх в сотню разів.